Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Projekt wnętrza sklepu z drzwiami i podłogami Poznań

Przedmiotem tej realizacji jest salon sprzedaży podłóg oraz drzwi w Poznaniu. W tym projekcie wyzwaniem okazało się wpasowanie oferty sprzedawcy w projekt wnętrza. 

Sama aranżacja wnętrza został podzielona na kilka stref:

  1. obsługi klienta, widocznej zaraz po wejściu do sklepu,
  2. ekspozycji podłóg,
  3. ekspozycji drzwi,
  4. ekspozycji stołów/krzeseł - stanowiących przestrzeń do korzystania dla architektów oraz klientów,
  5. ekspozycji dodatków tj. klamki, listwy cokołowe, sufitowe itp.,
  6. przestrzeń magazynowa.

LOKALIZACJA: Poznań

POWIERZCHNIA : 216 m2

PROJEKT: 2021

Wnętrze projektowane było od podstaw w pustym boksie o powierzchni ok 216 m2.

Miejsce do swobodnej rozmowy z klientem.

Przestrzeń na środku salonu została wykorzystana na ekspozycje mebli wolnostojących takich jak stoły drewniane, krzesła, fotele. Miejsca te służą nie tylko klientom do prezentacji produktu, ale także architektom wnętrz do spotkań z inwestorami. Dzięki tak zaprojektowanej przestrzeni, udało się stworzyć miejsce, gdzie dosłownie można pracować na produktach z oferty.

Ciekawym zabiegiem jest specjalna konstrukcja metalowa, która optycznie wydziela miejsce do spokojnej pracy oraz służy do zamocowania dodatkowego oświetlenia. 

miejsce pracy z klientem w salonie z podlogami aranzacja wnętrza
przestrzen dla klientow w salonie z podłogami

Obszerna lada sprzedaży.

Najważniejsze miejsce, po wejściu do salonu zajmuje strefa obsługi klienta. Obszerna lada wykończona jest trwałym blatem betonowym wykonanym na specjalne zamówienie zgodnie z dostarczoną dokumentacją projektową. W dolnej części lady znajdują się lamelki ścienne w kolorze drewnianym, prezentujące produkt wybranego producenta, który jest dostępny w sklepie. Za ladą zaprojektowane zostały szafy oraz półki ekspozycyjne, które wykonał zakład stolarski. W szafach oraz szufladach ukryte są materiały biurowe oraz wszelkie wzorniki i próbniki dla kupujących.

Znajdziemy tutaj:

  • dwa stanowiska do obsługi,
  • cztery krzesła dla klientów,
  • duży zegar na ścianie,
  • zabudowę meblową.
miejsce sprzedazy wraz z szafkami na dokumenty

Wpisanie oferty sklepu w jego wykończenie.

Bardzo istotny aspekt wnętrza stanowi oczywiście podłoga, która jest głównym produktem w ofercie salonu. Rożne typy podłóg, takie jak: panele, winyle czy też deska drewniana zostały ułożone na posadzce i oddzielone pasami z czarnej płytki podłogowej. Podział ten w naturalny sposób wydziela różne strefy w salonie.

We wnętrzu znalazło się także miejsce na ekspozytor do drzwi, który wygląda jakby skrywał wejścia do kolejny pomieszczeń. Wszystkie modele drzwi zaprezentowane zostały na czarnym tle, aby móc skupić uwagę na danym modelu i kolorze. Także klamki zostały zaprezentowane w podobny sposób. W salonie znajdują się także liczne ekspozytory pionowe z podłogami, które klienci mogą swobodnie przeglądać.

prezentacja oferty podlog w firmowym salonie
ekspozycja klamek w sklepie zaprojektowanym przez architekta wnetrz

Zadzwoń lub napisz do nas po bezpłatną analizę oraz wycenę Twojego projektu.

tel. 505-180-426

email: biuro@jsm-wnetrza.pl

pixel