Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oferta

oferta aranżacji wnętrza przygotowana przez biuro architekta

Oferta aranżacji wnętrza oraz usług dodatkowych.

W tym miejscu, znajduje się opisany szczegółowo zakres usług, jakie świadczy nasza pracownia. Projektowanie wnętrz nie sprowadza się jedynie do uproszczonej wersji wizualizacji lub narysowania kilku kresek w programie. Jest to proces złożony, często długotrwały oraz wymagający zaangażowania każdej ze stron. Celem ostatecznym jest dostarczenie przez nas usługi kompletnej, dokładnej i co najważniejsze, dopasowanej do oczekiwań Inwestora.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami poniższego zakresu naszej oferty.

1. Kompleksowy projekt wnętrza.

Jest to projekty szyty na miarę, odpowiadający na indywidualne potrzeby klienta. Projekt, dzięki któremu, poprowadzimy Cię za rękę podczas naszej wspólnej pracy. Wykonujemy tu ogrom kompleksowej pracy projektowej, ale także dzielimy się naszą wiedzą zdobytą na przestrzeni lat. Wyjaśniamy dlaczego niektóre rozwiązania materiałowe lub projektowe w Twoim przypadku sprawdzą się lepiej, a inne mniej. Zakres takiego projektu jest bardzo dokładnie opisy w zakładce dotyczącej etapów pracy

Jest to najczęściej wybierana usługa przez naszych Klientów.

2. Konsultacje online.

Popularna i bardzo atrakcyjna cenowo propozycja, która jest dedykowana wszystkich tym, którzy chcą dokonać analizy i skonsultować swoje własne pomysły na wnętrze. Szczegóły znajdują się w zakładce, która opisuje dokładny zakres i sposób działania konsultacji na odległość.

3. Projekt wnętrza online.

Jesteś z innego miasta w Polsce lub mieszkasz na drugim końcu półkuli? Nic nie szkodzi! Nasze projekty wykonywaliśmy już dla Klientów z Krakowa, Warszawy, Szczecina, Kołobrzegu oraz innych części kraju. W zakres projektu wchodzą podobne etapy jak w projekcie kompleksowym. Jedyne różnice jaka się tu pojawią to: praca wyłącznie na plikach dostarczonych przez Klienta oraz brak wizyt w salonach z wyposażeniem wnętrz. W tym wariancie, nie realizujemy także nadzoru nad projektem oraz wykończenia wnętrza. Wszelkie formy prezentacji naszej pracy odbywają się za pomocą łącza internetowego.

4. Projekt układ funkcjonalnego.

Jest to projekt bazowy, gdzie pracujemy tylko na rzutach 2D. Na tym etapie ustalamy układ całego wnętrza, który tworzony jest na podstawie wywiadu oraz ankiety przeprowadzonej z Inwestorem. Rzuty 2D przedstawione są w kilku, przeważnie trzech lub maksymalnie czterech wariantach, tak aby klient mógł wybrać dla siebie właściwy. Rzuty aranżacyjne tworzymy w oparciu o zasady ergonomii oraz funkcjonalności. Tu możemy pojąć decyzje, które ścianki będą ulegały przesunięciom lub wyburzeniom. Analizujemy na tym etapie różne możliwości układów funkcjonalnych. Efektem pracy będzie rzut ostateczny z naniesionymi wymiarami. 

5. Projekt zmian lokatorskich.

Usługa tego projektu zawiera przygotowanie ostatecznego układu funkcjonalnego mieszkania na podstawie, którego następnie przygotowane zostaną takie rysunki jak: rzut aranżacyjny z wymiarami, rzut z ewentualnymi zmianami ścian (nowe ściany, ściany do wyburzenia), rzut sufitu wraz z oświetleniem, rzut z wytycznymi elektrycznymi, rzut z wytycznymi przyłączany wod-kan oraz konsultacje w zakresie aspektów technicznych.

Jest to propozycja idealna dla osób, które oczekują kompleksowego doradztwa instalacyjnego oraz prostego u kładu aranżacyjnego wnętrza.

6. Nadzór autorski nad projektem oraz usługa remontowa w Poznaniu.

Nadzór wykonujemy wówczas, gdy Klient zdecyduje się na projekt kompleksowy wnętrza. Usługa polega na sprawdzeniu zgodności wykonywanych prac remontowo-budowlanych z projektem dostarczonym przez pracownię. Doglądamy prac wykończeniowych pod kątem, np. właściwie zastosowanych materiałów, kierunku ułożenia płytek, poprawnych odległości pomiędzy elementami składowymi, itp.  Szukamy także ewentualnych rozwiązań zamiennych, jeśli pojawi się taka potrzeba na etapie wykonawczym. Jesteśmy w kontakcie z Inwestorem oraz wykonawcą lub pełnimy rolę inwestora zastępczego. 

Szczegóły oraz dostępne warianty tej usługi, znajdziecie Państwo w zakładce dedykowanej wykończeniu wnętrza.

7. Usługa stylizacji wnętrza.

Home staging to forma stylizacji realizowana tylko dla Klientów pracowni, zazwyczaj odbywa się ona po zakończeniu kompleksowego projektu wnętrza. Klient w tym wypadku nie musi korzystać z usługi nadzoru naszej pracowni. Usługa polega na wykonaniu listy potrzebnych elementów dekoracyjnych do stylizacji wnętrza, zakupie tych elementów oraz wkomponowaniu ich we wnętrze Inwestora. Wycena indywidualna, po ustaleniu zakresu.

 

Zadzwoń lub napisz do nas po bezpłatną analizę oraz wycenę Twojego projektu.

tel. 505-180-426

email: biuro@jsm-wnetrza.pl

pixel