Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O mnie i moim doświadczeniu

Nazywam się Joanna Szawłowska - Mierzwa i jestem absolwentką Architektury Wnętrz na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. W latach 2010-2015 pracowałam w renomowanej poznańskiej pracowni CDF Architekci. Własną pracownię prowadzę od 2015 r. Tworzę projekty wnętrz szyte na miarę. Słucham potrzeb Inwestora. Podczas pracy nad wnętrzem stawiam na funkcjonalność, ergonomię oraz budżet jakim dysponuje klient. Jestem zaangażowana w każdy etap projektowy, od rzutów aranżacyjnych, po wizyty w salonach, kończąc na dokumentacji wykonawczej. Mam dużą wiedzę materiałową oraz produktową. Jestem osobą terminową, słowną oraz komunikatywną. Jeśli te wartości również są bliskie dla Ciebie, to trafiłeś do właściwej Pracowni. Moje ceny są bardzo rozsądne w stosunku do jakości jaką otrzymasz.

Pracownia JSM Wnętrza specjalizuje się także w nadzorach nad pracami remontowo- wykończeniowymi.

Interesuje mnie nie tylko efekt ładnego projektu zaprezentowanego na wizualizacjach, ale przede wszystkim realizowane wnętrza, z których jest zadowolony Inwestor, a pracę można zwieńczyć piękną sesją fotograficzną.

Ważniejsze nagrody oraz wyróżnienia.

1. Wyróżnienie w XXXI edycji konkursu im. architekta prof. Władysława Czarneckiego zapracę projektową „Dom na wydmie” wykonaną pod kierunkiem prof. Janusza Stankowskiego na UA w Poznaniu Rok 2011

2. Nagroda Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP za pracę projektową „Dom na wydmie”, wykonaną pod kierunkiem prof. Janusza Stankowskiego na UA w Poznaniu Rok 2011

3. Projekt „Dom na wydmie” otrzymał nagrodę od Pani Marii Czarneckiej.

4. W latach 2010-2015 Praca na stanowisku Architekta Wnętrz w Pracowni CDF Architekci. Praca nad projektem wnętrz kompleksu budynków biurowych Ubiq Buisness Park w Poznaniu. Kompleks biurowy UBIQ34 Business Park - otrzymał nagrodę Jana Baptysty Quadro za najlepszą realizację architektoniczną roku 2015 w Poznaniu.

5. Wróżenie w konkursie na projekt wnętrza mieszkania na osiedlu Kasztanowa Aleja w Poznaniu zorganizowany przez Echo Investment - Insider Designer – edycja: Poznań, styczeń 2012

Zakres działalności mojej pracowni projektowania wnętrz.

Poniżej prezentuję wybrane aspekty pracy mojego zespołu. Kompleksowa i profesjonalna obsługa projektowania oraz aranżacji nieruchomości to nasze podstawowe zadanie. Skupiamy się na dostarczeniu wysokiej jakości produktu, który obroni się nawet z upływem czasu.

Rozpatrujemy wnętrza w szerszej perspektywie. Doradzamy, jaki wpływ w późniejszym czasie, będą miały wybory dokonane podczas naszej wspólnej pracy nad projektem. Projektujemy kompleksowo, także z nadzorem nad realizacją prac.

Zadzwoń lub napisz do nas po bezpłatną analizę oraz wycenę Twojego projektu.

tel. 505-180-426

email: biuro@jsm-wnetrza.pl

pixel