Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aranżacja wnętrza domu z rynku wtórnego - Poznań Strzeszyn

Projekt odświeżenia już istniejącego domu. Wnętrze zostało zaprojektowane dla rodziny czteroosobowej z psem. Nowi właściciele skorzystali z usługi projektu wnętrza pięknego domu, który jest zlokalizowany w zielonej dzielnicy Poznania. Dom pochodzi z rynku wtórnego, którego wnętrze zostało odświeżone.

LOKALIZACJA : Poznań Strzeszyn
POWIERZCHNIA : 75 m2
PROJEKT: 2023

Przestrzeń funkcjonalna domu rozłożona jest na trzech kondygnacjach. Na najniższej kondygnacji znajduję się przestrzeń dzienna, która wymagała najwięcej pracy. Oczekiwaniem inwestorów było to, aby pomieszczenie było atrakcyjne wizualnie i  przytulne. To pierwsza strefa, którą widzimy zaraz do wejściu do domu. Tu znajduje się klatka schodowa łącząc kondygnacje. Istniejące drewniane stopnie i balustrada mocno dominowały w pustym pokoju.

Głównym założeniem dla przestrzeni dziennej było maksymalne wykorzystanie pustej przestrzeni pod schodami. Została tam wykonana zabudowa meblowa, którą wykorzystano z jednej strony na przechowywanie odzieży wierzchniej, a od strony sofy na schowki oraz półki na książki i bibeloty.

Inwestorom zależało także na dużej, wygodniej sofie. Mebel został wybrany i skonfigurowany na specjalne zamówienie w salonie Gusma Home w Poznaniu. 

 

Zadzwoń lub napisz do nas po bezpłatną analizę oraz wycenę Twojego projektu.

tel. 505-180-426

email: biuro@jsm-wnetrza.pl

pixel